O firmie

Szanowni Klienci,

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że w tym roku obchodzimy 30-lecie naszej działalności! Firma Traktor-Serwis, od 1993 roku, nieustannie dostarcza najwyższej jakości usługi i produkty związane z rolnictwem.

Przez te trzy dekady, z pasją i zaangażowaniem, prowadziliśmy sprzedaż ciągników, maszyn rolniczych i części zamiennych, głównie na terenie województwa Małopolskiego. Zajmowaliśmy się profesjonalną hydrauliką wysokociśnieniową, zakuwaniem węży z wykorzystaniem wysokiej jakości maszyn oraz sprzedażą akcesoriów do hydrauliki. Wykonaliśmy niezliczoną ilość remontów bieżących i kapitalnych, serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

W 2012 roku staliśmy się autoryzowanym przedstawicielem DeLaval, oferując dojarki i akcesoria do produkcji mleka i hodowli bydła. W 2020 roku rozpoczęliśmy współpracę jako autoryzowany dealer japońskiej marki ISEKI.

Jubileusz 30-lecia to dla nas okazja do podziękowania Wam, naszym wiernym Klientom, za zaufanie, które nam okazaliście. To dzięki Wam mogliśmy nieustannie się rozwijać, dążąc do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, planując kolejne lata pełne innowacji i doskonałości w sferze usług rolniczych. Mamy nadzieję, że będziecie z nami w tej niezwykłej podróży.

Dziękujemy Wam za 30 lat wspólnych doświadczeń i cieszymy się na kolejne dekady współpracy!

Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół Traktor-SerwisFirma TRAKTOR-SERWIS znajduje sie na rynku handlowo-usługowym od 1993 roku. Prowadzimy sprzedaż ciągników, maszyn rolniczych i części zamiennych głównie na terenie województwa Małopolskiego. Zajmujemy się profesjonalną hydrauliką wysokociśnieniową - zakuwaniem węży z wykorzystaniem wysokiej jakości maszyn oraz sprzedażą akcesorów do hydrauliki. Wykonujemy remonty bieżące i kapitalne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Od 2012 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem DeLaval - w ciągłej sprzedaży dojarki i akcesoria do produkcji mleka i hodowli bydła. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sklepu internetowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W roku 2020 rozpoczęliśmy współpracę jako autoryzowany dealer japońskiej marki ISEKI.